Özel Lüks Song Saa Adası – Kamboçya

Belki Kamboçya daha çok zengin kültürü, ağlatısal tarihi (Khmer Rouge) ve antik tapınak kompleksi Angkor Wat ile tanınır. Sadece ülkede lüks ve dinlendirici bir plaj tatili yaşayabileceğinizi hiç hayal ettiniz mi? Gerçek şu ki, genellikle komşu ülke Tayland tarafınca sunulan bu destansı Kamboçya ada kaçışına haiz olmak çok mümkün. Bu mükemmel tatilin hazzını çıkarmanın en önemli noktalarından biri de bozulmamış Song Saa Private Island.

Ülkenin Koh Rong takımadalarında yer alan Song Saa, aslında birbirine bir yaya köprüsü ile bağlanmış iki ufak adayı işgal ediyor. Bu adacıklar yerel olarak Khmer dilinde “Tatlımlar” anlamına gelen Soong Saa’ya atıfta bulunulur. Bu yüzden, hem de korumalı bir deniz rezervi olan parıldayan berrak denizin ortasındaki bir köprüyü geçmenin duygusal görüntüsü, bu benzeri olmayan tesiste kalmayı düşünmek için yeterli bir nedendir!

Birinci sınıf olanaklar ve hizmetlerin yanı sıra, Song Saa Özel Ada ziyaretçilerine tam mahremiyet ve sükünet sunuyor. Neticeta, tüm adalar içindeki tek çare. Bu tesiste konaklama rezervasyonu, özel havuzlar, iç ve dış mekan duşları ile deniz manzarasının yanı sıra su üstü bungalovlarda kalmak anlama gelir. Doğa Ana’yı seviyorsanız, Song Saa’nın çaşama dostu olmaya çalışmış olduğunı bilmek sizi mutlu edecektir. Aslen, bungalovların fizyolojik özelliklerinin ve mobilyalarının çoğu, geri kazanılan ve geri dönüştürülen dalgaların karaya attığı odun ve balıkçı teknesi kerestesidir. Tesiste ayrıca deniz rezervine bakan ve koruma, geri dönüşüm ve atık yönetimi projeleri başlatan bir deniz biyologları ekibi bulunmaktadır.

Yakında Saa Private Island, misafirlerini adanın kıyı şeridinin derhal haricinde bulunan dünya standartlarında bir restorana ve salona da çağrı ediyor. Burada yemek yiyecek, yalnızca gurme mutfağının hazzını çıkarmak değil, aynı zamanda gün batımı sırasında daha da çarpıcı hale gelen kesintisiz okyanus panoraması anlamına da geliyor.

Tesis, konuklarına kaygısız bir ada kaçışı yapma vizyonuyla kuruldu. Bu yüzden yönetim her süre dahil fiyat politikasını benimsemiştir. Villa için gecelik ödeme, tesisteki mevcut başlıca olanaklara ve olanaklara erişimi de içermektedir. Bunlar içinde büyük bir sonsuz havuz, spor salonu, yoga ve meditasyon merkezi ile şnorkelli yüzme ve tekne gezintisi gibi çeşitli su sporları sayılabilir.

Motorlu su aktiviteleri, bazı spa bakımları ve serüven gezileri şeklinde belli şeyler için ek ücret alınacaktır. Ek olarak hediyelik eşya ve hediyelik eşya alışverişi yapmak için ana karaya gitmek zorunda değilsiniz. Tesiste ayrıca bir dizi tasarımcı etiketi, vücut bakım ürünleri, yerel sanat eserleri ve el sanatları satan bir butik de vardır.

Normal olarak rahatlamak ve adacıklarda piknik yapmak veya villanın ufkuyla denizin güzel bir şekilde uyumunu izlemek için tüm fırsatlara sahipsiniz. Ancak birazcık keşfe çıkacaksanız, niçin yakındaki mangrovların çevreında kayak gezisine çıkmıyorsunuz? Kendinizi daha maceracı hissediyorsanız, ormanda yürüyüş yapmak normal olarak biraz heyecanlanacaktır. Bölgedeki sakinleri ve mahalli kültürü tanımak için Prek Svay balıkçı köyünü ziyaret etmeyi de tercih edebilirsiniz. Komşu Koh Rong adası, gün boyunca keşfetmek için muhteşem bir mekandır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın